12 hobust ja neiu ujuvalt saarelt

12 hobust ja neie ujuvalt saarelt

Meil kõigil on lugu, mille järgi me enda orientiiri paika paneme. Me elame enda lugu ja mängime selle loo välja vastavalt sellele, milline on meie arusaam tõest, armastusest ja igavikust.

Need, kes on võtnud orientiiriks ilma loota oleku, elavad vaikuse ja tühjuse lugu. Aga sellegipoolest lugu, millest tekib ikkagi mateeria ja looming.  

Lihtsamalt öeldes –  loomingu ja  mateeria teke sõltub loost, mida me elame. Kui lugu muutub, siis muutub ka looming ja ka mateeria joondub loo järgi.

Iga sinu hingetõmme ja mõte on kantud loost, mida sa elad.

On aeg vaadata sellele loole täpsemalt otsa. Kas see lugu on vana ja vajab vahetust või on see lugu ähmane, seal pole selgust ja puudub teravik? Võib-olla sa ei taha teada, mis lugu sa elad, sest selle teadasaamine tundub hirmutav ja ebamugav ?

Võib-olla on see lugu just selline, nagu hetkel vaja, aga ta ei saa kogu ulatuses väljenduda, sest  elust puudub vajalik tegu ja otsus.

Sinu praeguse loo all võib oodata hoopis teistsugune lugu. Talle on vaja sirutada käsi ja tõmmata ta aktivatsiooni ajal tundmatust enda kehasse ja adekvaatsus muutub. Mäng muutub.

12 hobust ja neiu ujuvalt saarelt on enda loo vaatamise aktivatsioon. Aktivatsiooni läbi tehes tekib sul elatud teekonnast ülevaade, mis näitab ära, kui palju on sinu valikud ja tegemised  järginud  hinge kutset ja mida on vaja sinu praegusele mängule lisada, et lugu mida sa elad muutuks looks, mis ka sind ennast südamepõhjani liigutab.

Hind: 195.-