Kehahäälestussagedused

Kehahäälestussagedused

Astu ruumi, mis avab ja teeb sulle kättesaadavaks sinu potentsiaali. Selle ruumi tööriistu kasutades, saab sulle kättesaadavaks vaikus, mis teritab su pilku nii, et kõik tähtsusetu kukub maha. Fookus liigub tõele. Sa saad ühenduse enda algsagedusega ja julged astuda sinna, kus sa avaned, kasvad ja muutud ajaüleseks. Kui keha on häälestunud, siis  sa oled olevikus, mis on täidetud usuga, mis ei kõigu ja sa  oskab kasutada loominguks seda, mis on hetkes. Igas  hetkes  on juhised järgmiseks otsuseks ja teoks. Sellele hetkele tuleb lihtsalt osata  enda keha häälestada. 

Keha häälestaja tasuta pakett

Tasuta paketi sagedusted viivad inimese kontakti keha häälestusprotsessiga. Põhiliselt on tasuta paketi sagedused mõeldud teravuse ja tasakaaluseisundi saavutamiseks.

Sagedusi kuulates harjub keha heli ilma mõtlemata vastu võtma (kasutan tihti väljendit –  heli vanni võtma). Kui keha häälestus leiab aset, siis tunnevad inimesed seda tihti läbi surinate, reaalsustaju muutumise, haigutuste või üldise rahunemise ja rõõmulaine kaudu.

Töö tasuta sagedustega sobib suurepäraselt kontakti loomiseks olekuga, kus inimene elab enda elu läbi usalduse ja teab, et usaldus ja enesearmastus kannavad teda. Sageduste mõju tunneb näiteks olukordades, kus fookus oleks tavaliselt kontrollil ja draamal, aga inimene on hoopis vaikuses ja endaga väega ühenduses.

Tasuta

Keha häälestaja tasuline pakett

Tasulised sagedused on igapäevaseks  tööriistaks  nendele, kes on pühendunud sisemaailma töö tegijad ja keda tõmbab  endas peituva potentsiaali avamine ja avastamine. 

Selle paketi sagedused on tasuta paketi sagedustest võimsamad ja mitmetahulisemad (avavad ja aktiveerivad inimeses mitut tahku korraga). Tasulise paketi sagedusi kasutades avalduvad sinu eripärad ja peidetud oskused (sa saad nendest teadmise ja hakkad kasutama).

Sa saad teadmise tegevustest ja suundadest, mis sind loomulikult tõmbavad. See võib avalduda näiteks uute loominguliste ideede näol või konkreetse teadmisena võimete kohta, mis ootavad kasutamist (näiteks tervendamine). Tasulisse paketti lisandub pidevalt  uusi keha häälestussagedusi ja aktivatsioone.

55/88 € kuus

Ostes ligipääsu pooleks aastaks korraga
on kuu maksumus 55 €

Ühekordse maksega paketid

Elu on seiklus. Mida rohkem sa ennast armastad, seda rohkem sa seda tunned.
Enesearmastuse kõrgema sageduse  aktiveerib inimese kehas vaikus, mis tekib siis, kui inimene võtab ennast omaks just sellisena nagu ta on.