Minust

Minust

Keha häälestamiseks loodud  heli on energeetiline tööriist, mis kehasse sisenedes leiab üles inimese energiasse salvestunud blokeeringud ja kitsaskohad. Enamasti on need kitsaskohad kehasse salvestunud hirmude, traumade ja piiravate uskumuste näol. Keha häälestus sagedus  muudab inimese seisundi avaraks, vastuvõtlikuks  ja on lahustava mõjuga kõigele, mis takistab inimeses ühenduse tajumist olekuga, kus ta on julge, sügavalt lõdvestunud  ja loov.

Keha häälestus on energiavoo liikumise  taastamine kehas. Lihtsamalt öeldes inimese loomulik olek saab taastatud. Peale häälestust voolab inimese kehas elujõud vabalt, kehas energeetilised blokeeringud lahustuvad ja inimene liigub hirmust usaldusse. Energeetilisel tasandil toimunud muutustele järgnevad muutused materiaalses maailmas, näiteks ärevuse ja hirmude kadumine või leevenemine pärast keha häälestust või selguse seisundisse minek. Muutuse suurus inimese olekus sõltub sellest, kui pühendunult ta minu loodud heli  iseendaga töötades kasutab.

Klientidega töötades saan ma enamuse infost inimese seisundi kohta tema häälest.  Hääl näitab ära, mis toimub inimese  alateadvuse sügavates kihtides ja milline on tema ühendus iseendaga. Ma kuulen inimese häälest, kuidas hirm inimese usaldusega manipuleerib ja tema reaalsust moonutab. Samuti saan ma info inimese seisundi kohta teda lihtsalt jälgides. Tavaliselt läheb mul mõni hetk, et näha piiranguid, mis inimese kasvamist ja arengut pidurdavad ja ei lase tal olla kerges ja usaldavas olekus.