Müügitingimused

Müügitingimused

Koolituskeskkonna sonicbodytuning.com (edaspidi Veebipood) omanik on Sonicbodytuning OÜ (registrikood 16752185).

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde.

Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest (kui tegu on füüsilise tootega). Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud toode ostukorvi ning tellimuse vormistamiseks täita nõutud andmeväljad. Ekraanile kuvatakse tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil. Makseid vahendab (vastavalt makse olemusele) Montonio Finance või Stripe, Inc.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) üldjuhul 1-2 tööpäeva jooksul. Sõltuvalt makseviisist võib laekumine aega võtta kuni 14 tööpäeva.

Taganemisõigus

Taganemisõigus ei kohaldu programmidele millel on ühekordne makse. Kuupõhiste ja poole aastaste pakettide puhul saab ostja soovi korral ligipääsu tühistada. Olemasolev ligipääs kehtib vastavalt perioodi pikkusele, soovi korral on võimalus enne perioodi lõppu paketiga jätkata. 

Kui pakett on eelnevalt tühistatud, siis järgneval kuul ostja paketi eest ei tasu ning ligipääs lõppeb. Ligipääsu on võimalik ostjal uuesti aktiveerida, kui ostja valib soovitud paketi ja vormistab tellimuse.

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe nädala jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@sonicbodytuning.com.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist tarbija tegevuse või tegevusetuse tõttu (vale kasutusviis). Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba.

Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@sonicbodytuning.com.