Retriidid

Retriidid

Elu on seiklus. Mida rohkem sa ennast armastad, seda rohkem sa seda tunned. Enesearmastuse kõrgema sageduse  aktiveerib inimese kehas vaikus, mis tekib siis, kui inimene võtab ennast omaks just sellisena nagu ta on.

Online retriit

Online retriit on mõeldud nendele, kes tunnevad tõmmet minuga intensiivsemalt töötada, aga neil on seda soov teha enda valitud keskkonnas. Online retriidiks ei pea kuhugile sõitma või minema. Vali oma aeg ja ruum, et olla rahulikult ja võta interneti vahendusel osa keha häälestus protsessist.

Online retriit toimub kolmes osas ja kestab kokku kuu aega. Kohtumiste vahel on pausid need on vajalikud vajalikud selleks, et muutused jõuaks järgmise häälestuse ajaks kehas ja energias toimuda. Esimese ja teise sessiooni vahel on nädal. Teise ja kolmanda sessiooni vahe on 2 nädalat. Retriidile eelneb zoomi vahendusel väike kohtumine, kus ma vaatan üle, mis kehas ja energias häälestamist vajab. Retriidi edukaks kulgemiseks on vajalik internetiühendus ja võimalus kuulata häälestust kõrvaklappidega.

Online retriidi hind 909.-

Küsimuste korral või registreerimiseks kirjuta mulle info@sonicbodytuning.com või helilootsik@gmail.com