Elementide aktivatsioon

Elementide aktivatsioon

Vastavalt sellele, mida sul on vaja teha on sul vaja aktiveerida üht või teist elementi kehas. Elementide aktivatsioon on justkui tööriistakast ja seda kasutama õppides sa näed, et kogu su reaalsus on seotud maa, õhu, tule ja vee elemendiga.  Mida nende elementide aktivatsiooniga teha saab. 

Vee elemendi aktivatsioon – sa taastad enesearmastuse ja sa lased lahti enda süüdistamisest. Enesearmastusest algab kõik. Sinus taastub ühendus sellega, kes sa oled ja sa näed täpselt, kes sa ei ole ja kes sul ei ole vaja olla. Vesi on transformatsiooni element, mis hoiab sind uuenemises ja annab märku, kui sa oled jäänud kinni mugavustsooni. Vesi voolab ja sama on sinu praeguse identiteediga. Ühtepidi  sa tead, kes sa oled ja teistpidi ootab sinu praeguse identiteedi kihi all järgmine kiht, mis on praegusest versioonist puhtam ja lähemal sinu fundamentaalsele sagedusele. Kõik peab olema voolamises ja mugavustsoon peatab voolu. Kui elu vool on häiritud (vee element on  paigast ära), siis on mõjutatud sinu kergus, iseseisvus, teotahe, tervis ja raha loomise vägi.

Maa elemendi aktivatsioon  – maa elementi puudus inimese olekus väljendub tavaliselt selles, et ta ei võta enda elu muutmise eest piisavat vastutust (tal puudub selleks kindel jalgealune) ja on liialt sõltuv teistest inimestes ja tihti ka sõltuvussuhtes. Ta võrdleb ennast teistega ja läbi selle kaob tal usk enda visiooni ja võimekusse. Inimesed, kellel on maa element paigast tegelevad tihti paljude asjadega ja on pealtnäha nö väga asjalikud, aga tavaliselt kõik need tegevused, millega nad tegelevad on asendustegevuse selleks, et vältida põhilist küsimust – mis on mu visioon, siht ja eesmärk, mille täitmiseks ma võtan täieliku vastutuse. Nad on mõjutatud nö ebaõiglusest maailmas ja ei suuda taluda olukordi, kus asjad ei ole nii nagu nemad seda tahaksid ja sellest sünnib trots, mis on samuti põhiline indikaator, et inimese maa element ei ole paigas. Trots ja vastuseis kaaperdavad inimese tähelepanu selleks, et ta keskenduks enda visioonile ja tegevustele, mida ta tegelikult tahab teha.

Tule elemendi aktivatsioon – tule elemendi aktivatsiooniga aktiveerid sa endas tegutseja. Sa hakkad enda visiooni ellu viima kirega ja sinu olekut on võimalik seletada ühe lausega – sa teed kõik, mis sinust sõltub ja sa kasutad kõike, mis sul on, et saavutada seda, mille järgi sa januned. 

Ükskõik kui palju aega läheb sa ei peatu. Sa põled ja oled näljane elu järgi. Su ühendus enda kehaga on suurepärane. Tervis on korras ja sa tajud ära hetked, millal on vaja puhata, et siis täistuuridel edasi töötada. Sa sütitad enda ümber ka teisi ja tood igasse ruumi, kuhu sa lähed loomejõu ja tegutsemistahte. Sa suudad  luua raha voolu  ja leida endale tugevad tiimikaaslased. Sa kasutad raha õigete asjade peale ja ei karda panna mängu täpselt nii palju, kui on vaja.  Sinu tegutsemine ei võta energiat vaid hoopis annab sulle energiat. Sul on kindlad piirid, millest sa hoiad ise kindlalt  kinni ja millest sa ei lase ka teistel üle astuda.

Õhu elemendi aktivatsioon- Inimene, kellel on õhu element paigas on õigel ajal õiges kohas, ehk jumalik ajastus on talle igapäevane nähtus. Ta suudab enda ettevõtmisi teha suure kergusega ja on alati avatud uuele. Ta ei hoia kinni vanast. Isegi, kui on vaja näiteks kogu eelnevalt tehtud suur töö ära muuta või on vaja  sellest tööst lahti lasta. Õhu elemendis inimene on usalduses ja  teab, et kõik on täpselt nii nagu vaja ja kõik juhtub siis, kui selleks on õige aeg. Ta  ei karda vaadata kõigele kerge huumoriga ja ka vajadusel enda üle nalja teha. Kui õhu element on inimesel paigas, siis ta usub endasse ja enda ettevõtmistesse tõendeid vajamata. Ta liigub lihtsalt, usaldab enda sisemist tõde ja tajub, et maagia on igapäevane nähtus. Õhu element muundab inimeses jäikuse ja hirmu usalduseks ja paindlikkuseks.

Hind: 812.-