Une sagedus

Une sageuds

Une sagedus – sinu igapäevane elu ja sinu üleüldine võimekus sõltub sellest, millises olekus sa magad.Sinu sisemine tuli ja elu loomise kergus on otseselt seotud sinu une kvaliteediga. Sa tead, et sa oled maganud väga hästi, kui sa hommikul ärgates oled täiesti kohal ja lülitud kergusega seisundisse, kus sa tajud algavas päevas kogu potentsiaali ja võimalusi ja see tekitab sinus elevust ja seiklusjanu. Sa tajud, et algav päev saab läbitud nii, et mängus on kogu su võimekus.

Enamus ajast minnakse magama nii, et kosutava une kogemuse eeldused on täitmata ja vajalik keha häälestus on tegemata. Sellest tulenevalt sa ei lõdvestu keha ja meele tasandil. Puudub ühendus enda kehaga ja sellest tulenevalt ka enda vaimuga. Puudub vajalik maandus enne uinumust ja puudub fookus, mis hoiab sind ühenduses suure pildiga. Suure pildi taju – taju, et sa oled siin maailmas olemas ja see on imeline nähtus ja samal ajal ajaline nähtus. Enda alguse ja lõpu tajumise nähtus. Enda alguse ja lõpu tajumine samal ajal loob sinusse ruumi mille kohta on kõige lihtsam öelda – täidetud tühjus. See on kogu ruum, milles on koos sinu ajaline ja ajatu mõõde. Selles ruumis tantsivad omavahel  mehelik ja naiselik  energia loomise ja minnalaskmise tantsu. See ruum sinu kehas on olek, kus sa tajud, et sa oled ajatu ja ajalik samal ajal ja see on eeldus selleks, et sa saaks astuda ühendusse enda fundamentaalsagedusega ja tajuda enda jumalikku identiteeti. Sellisest olekust magama minek on eeldus selleks, et sa tajuks hommikul ärgates ennast eluga täidetult  võimsalt. Kuidas võimsalt ? Nii, et sa julged ennast üllatada ja teha  enda jaoks otsuseid ja tegusid, mida sa tavaliselt kõhkleks teha, sest sa oled harjunud teisiti. Aga ainult ennast üllatades lähed sa põlema püha leegiga ja liigud sinna, kuhu sa tahad minna ja mida sa tahad luua kergusega.

2 tasandit: keha lõdvestumine, puhkuse reziimile minek, kehale märguande andmine, et nüüd õige aeg magada.

Sa liigud enese alguspunkti. Ja sinusse tekib tekib ruum, kus korraga on koos algus ja lõpp. Sinusse tekib täidetud tühjuse ruum.

Hind: 1100.-