Hirmu mängud

Hirmu mängud

Hirm  viib su iseendaga ühendusest nihkesse. Sa elad kas endast kehast või enda hingest nihkes või mõlemat. Seda nihet sa ise enamasti ei näe, sest hirmumängud on peened ja need häälestavad inimest vaikselt pinna all.

Nii keha, kui hinge nihe, mis on hirmu mängude tulemus, ei lase sul nautida enda elu ilu ja liikuda edasi kergusega, läbi rõõmu, tundes ennast enda kehas väärikalt. Väärikalt nii, et su teod on vastavuses su sõnadega. Kehast nihkes elamine tähendab, et sa oled enamus ajast enda peas ja praktiliselt ei taju, et sa eksisteerid siin maailmas kogu enda kehaga. Hingest nihkes elamine tähendab seda, et sa ei kuule või ei kuula enda sisemist häält ja peentunnetust, mis toob sulle alati info  järgmiseks  sammuks.

Kui sa oled hirmu mängust vaba, siis sa keskendud loomise ilule – MIDA ja KUIDAS sa teed ja kus ootab sind järgmine väljakutse ja seiklus.

Kui sa mängid hirmu mängu, siis oled keskendunud riskide minimeerimisele ja kontrollile. Aeg-ajalt tulevad mõtted tuleviku sündmustest, kus midagi viltu läheb ja see tekitab ärevust. Hirm summutab sinus  tule nii, et  lihtne ja rõõmus olek vaheldub tõsise ja äreva olekuga. Seiklused elust kaovad ja asenduvad sündmustega, mis on tühjad. Kõik on justkui hästi, aga samas on alati tunne, et midagi on puudu. Särin on puudu. Sa kadestad neid inimesi, kes riske kartmata, lihtsalt ja rõõmuga läbi elu liiguvad.

Inimestega töötades ma näen, kuidas ja miks nad on hirmumängu mängijaks saanud ja see mäng on riukalik, sest ta sööb ja väsitab inimest vaikselt, aga järjepidevalt ja tulemuseks on enamasti tüdimus, väsimus ja tuimus.

Hirmu mängudest väljumine on tee lihtsa ja rõõmsa elu juurde. Sa tajud, et sa oled siin rõõmu pärast ja otsid üles seikluse, mis sul pooleli jäi. Sa otsid ja avastatd  raja, millel käimine andis sulle perspektiivi ja käivitas loomisjanu.

Kursuse kestvus 4 nädalat.
Formaat  – üks ühele töö.
Hind 650.-

Registreeri
info@sonicbodytuning.com või helilootsik@gmail.com