Kerguse tee

Kerguse tee

Kerguse tee kursusel sa näed, kuidas heli näol on sul alati tööriist, mida saab kasutada hirmu muutmisel usalduseks või sisu  muutmisel vaikuseks.  Sisu on tõlgendus ja kaal, mille sa ise erinevatele olukordadele ja sündmustele annad. Suur pilt ja elu vool ei vaja tõlgendusi, vaid lihtsalt vaikust, mis kõike kannab.

Enda energia kõikumist mägede kõrguselt ja orgude põhja  on võimalik muuta heli maagiat kasutades vaikuseks ja seeläbi tajuda enda loomulikku olekut, mis on enda olemuselt sarnane kosmosega. Kosmos ei ole ekstaatiline ega depressioonis. Ta lihtsalt on – võimas, ürgne ja jumalik. Lõputult müstiline, ajatu ja saladuslik. Sellisest kosmilisest olekust sa tajud, et seisundid, milles inimene on, tulevad ja lähevad automaatselt, aga see ei pea nii olema  – Sa saad ise VALIDA, mida erinevad sündmused sinu elus tähendavad ja kui palju nad kaalu omavad. Kui sa ei vali kaalu anda, siis seisad sa vaikuses  ja sa tajud seda iga enda keha rakuga.  Osates selliselt valida oled sa omandanud oskuse, kus automatism asendub teadliku valikuga ja loominguga. Hirm ja segadus lipsab inimese rahu ja vaikuse ruumi siis, kui ta on teinud tegusid ja valikuid, mis ei ole olnud teadlikud.

Kursus kestab 3 nädalat ja sisaldab endas iga nädal ühte üks-ühele kohtumist interneti vahendusel. Kursuse lõpuks on sul olemas oskus ise heli ja selles sisalduvat maagiat kasutada. Sa hakkad tajuma heli kui tööriista ja kasutama teda selleks, et olla kosmilises rahus ja ühenduses enda sisemise tõega.

Küsimuste korral või kursusele registreerimiseks  kirjuta
info@sonicbodytuning.com või helilootsik@gmail.com

Too enda ellu juurde  tööriist, mis on sul alati käepärast ja  viib sind elu vooluga taas üheks.

Hind 749.-